Karaliste 2. sezona

Raidījuma KARALISTE komanda atsāk savus ceļojumus pa Latviju un pavasara sezonā no 16. marta piedāvās televīzijas skatītājiem iedvesmojošus stāstus par īpašām vietām un cilvēkiem, kuri aizrautīgi dara savu darbu, izgudro un pēta, rada un māca, spējot atrast zelta dzīslu arī pelēkā laukakmenī.
Raidījuma vadītāji Gustavs Terzens, Māris Olte un Pauls Timrots kā trīs tēva dēli durs nazi ozolā un šķirsies krustcelēs, lai dotos katrs uz savu debess pusi un atgrieztos atpakaļ, guvuši karalisku mācību. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, katrā no astoņām KARALISTES epizodēm raidījuma vadītāji vētīs vīrišķīgas tēmas pārmaiņus pārī pa divi, bet laiku pa laikam viņiem palīgā nāks arī sievišķais spēks – Marta Selecka, Māra Sleja vai Dace Salnāja.
Raidījumu veido studija VFS Films un atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Swedbank un LTV. Raidījuma sadarbības partneri ir Volvo un žurnāls IR.Epizodes

Karaliste epizode 16

Pavasara sezonas pēdējā KARALISTE, kurā aplis noslēdzas caur ūdeni, zemi un debesīm.

Karaliste epizode 15

Pauls noskaidros, kādi bija Eiropas pēdējie pagāni, savukārt Gustavs spiedīs grīdā pedāli, kas spoži debitējis pasaulē lielākajā mūzikas instrumentu izstādē.

Karaliste epizode 14

Gustavs dosies apskatīt meistardarbnīcu Valdemārpilī, kur no stūrgalvīgiem zēniem top lietaskoki, savukārt Pauls pētīs, kā darbojas bioreaktori.

Karaliste epizode 13

Šoreiz par to, kādiem apstākļiem ir jāsakrīt, lai cilvēks justos laimīgs. Pauls kopā ar Māru pielaikos tuvības drēbes, bet Gustavs un Marta dosies baznīcā.

Karaliste epizode 12

Gustavs dosies apciemot ģimeni, kura iemācījusies skaisti pārdot klusumu, savukārt Pauls brauks uz Jēkabpili, kur ražo pasaules līmeņa akustiskos paneļus.

Karaliste epizode 11

Māris noskaidros, cik gatava ir Rīga režisora Vitālija Manska acīm, savukārt Gustavs dosies pa Indriķa Livonijas hronikas takām.

Karaliste epizode 10

Pauls uz ledus klāta ezera būs liecinieks tam, kā jaudīgs drons spēj glābt pat cilvēka dzīvību, savukārt Māris ielūkosies stropā.

Karaliste epizode 9

Gustavs dosies līdzi jaunsargiem vērot, kā jaunu vīriešu enerģiju pavērst drošā gultnē, savukārt Māris viesosies kaujas apģērbu ražotnē.

Karaliste epizode 8

Pauls ielūkosies senas zeļļu brālības noslēpumos, Gustavs meklēs enerģijas pirmavotu, bet Māris sastaps digitālo burvi.

Karaliste epizode 7

Gustavs dosies mežā stāties pretī zvēru karalim briedim un mēģinās izprast medību lietderību un jēgu, bet Māris tikmēr dzīvosies pa jumtiem, ķerot vēju.

Karaliste epizode 6

Kamēr Gustavs kāpās meklēs vērtīgāko Latvijas priedi tikmēr Pauls sēdīsies pasaulē ātrākajā ultravieglajā lidmašīnā.

Karaliste epizode 5

Māris dosies pie aldara Kārļa Zālīša, lai pētītu, kā aroda meistarību nodot no paaudzes paaudzē. Savukārt Pauls meklēs patiesību par sapropeli.

Karaliste epizode 4

Māris atradīs īstu lietaskoku amatnieka Jēkaba Dimitera pagalmā, savukārt Gustavs tiks piesēdināts pie bungām, kurās mājo karaliska skaņa.

KARALISTE EPIZODE 3

Pauls Timrots centīsies iegūt pilnu krāsu paleti no visa, kas atrodams dabā, un salīgs par mācekli pie gleznotāja Andra Eglīša. Savukārt Gustavs Terzens meklēs...

KARALISTE EPIZODE 2

Pauls ar ūdens biologa Andra Urtāna svētību metīs izaicinājumu grāvim, Māris dosies uz īpašu laboratoriju pie Mārča Feldberga Ērgļos, lai pildītu pārinieka uzdoto misiju.

Karaliste Epizode 1

Pirmajā Karalistes sērijā karaļa kroni meklēt dosies Gustavs Terzens, bet Māris Olte ķersies pie ravēšanas.