Karaliste epizode 11

Šis Karalistei būs ceļojums laikā. Māris Olte noskaidros, cik gatava ir Rīga režisora Vitālija Manska acīm, savukārt Gustavs Terzens dosies pa Indriķa Livonijas hronikas takām, meklējot drošsirdīgā leta Rūsiņa pēdas. Būs arī stāsts par neuzbūvēto Rīgas metro un to, kā tiek iekonservēta nākotnes vēsture.Epizodes

Karaliste epizode 14

Gustavs dosies apskatīt meistardarbnīcu Valdemārpilī, kur no stūrgalvīgiem zēniem top lietaskoki, savukārt Pauls pētīs, kā darbojas bioreaktori.

Karaliste epizode 13

Šoreiz par to, kādiem apstākļiem ir jāsakrīt, lai cilvēks justos laimīgs. Pauls kopā ar Māru pielaikos tuvības drēbes, bet Gustavs un Marta dosies baznīcā.

Karaliste epizode 12

Gustavs dosies apciemot ģimeni, kura iemācījusies skaisti pārdot klusumu, savukārt Pauls brauks uz Jēkabpili, kur ražo pasaules līmeņa akustiskos paneļus.

Karaliste epizode 11

Māris noskaidros, cik gatava ir Rīga režisora Vitālija Manska acīm, savukārt Gustavs dosies pa Indriķa Livonijas hronikas takām.

Karaliste epizode 10

Pauls uz ledus klāta ezera būs liecinieks tam, kā jaudīgs drons spēj glābt pat cilvēka dzīvību, savukārt Māris ielūkosies stropā.

Karaliste epizode 9

Gustavs dosies līdzi jaunsargiem vērot, kā jaunu vīriešu enerģiju pavērst drošā gultnē, savukārt Māris viesosies kaujas apģērbu ražotnē.

Karaliste epizode 8

Pauls ielūkosies senas zeļļu brālības noslēpumos, Gustavs meklēs enerģijas pirmavotu, bet Māris sastaps digitālo burvi.

Karaliste epizode 7

Gustavs dosies mežā stāties pretī zvēru karalim briedim un mēģinās izprast medību lietderību un jēgu, bet Māris tikmēr dzīvosies pa jumtiem, ķerot vēju.

Karaliste epizode 6

Kamēr Gustavs kāpās meklēs vērtīgāko Latvijas priedi tikmēr Pauls sēdīsies pasaulē ātrākajā ultravieglajā lidmašīnā.

Karaliste epizode 5

Māris dosies pie aldara Kārļa Zālīša, lai pētītu, kā aroda meistarību nodot no paaudzes paaudzē. Savukārt Pauls meklēs patiesību par sapropeli.

Karaliste epizode 4

Māris atradīs īstu lietaskoku amatnieka Jēkaba Dimitera pagalmā, savukārt Gustavs tiks piesēdināts pie bungām, kurās mājo karaliska skaņa.

KARALISTE EPIZODE 3

Pauls Timrots centīsies iegūt pilnu krāsu paleti no visa, kas atrodams dabā, un salīgs par mācekli pie gleznotāja Andra Eglīša. Savukārt Gustavs Terzens meklēs...

KARALISTE EPIZODE 2

Pauls ar ūdens biologa Andra Urtāna svētību metīs izaicinājumu grāvim, Māris dosies uz īpašu laboratoriju pie Mārča Feldberga Ērgļos, lai pildītu pārinieka uzdoto misiju.

Karaliste Epizode 1

Pirmajā Karalistes sērijā karaļa kroni meklēt dosies Gustavs Terzens, bet Māris Olte ķersies pie ravēšanas.