TE! (TV sērijas)

LV jaunatklāšanas raidījums TE! atgriežas jau ar sesto sezonu. TE! sestās sezonas jaunums būs arī tematiskā sadaļa - TE! Pats, kuru vadīs pasaules elpu iepazinusī žurnāliste un modele Līva Oliņa. TE! Pats pētīs un izzinās latviešu garīguma plašumus, iepazīstot spēcīgas personības un viņu dzīves vidi. Neizpaliks tikšanās arī ar jau pazīstamajiem raidījuma vadītājiem. TE! Vietējie Marta Selecka un Gustavs Terzens turpinās atklāt vietējo ļaužu iedvesmas stāstus. TE! Rīga Māra Sleja meklēs urbānās pērles galvaspilsētā un tās tuvākajā rādiusā, atklājot ko Rīga piedāvā alternatīviem ceļotājiem, kā arī ieteiks oriģinālus brīvdienu pavadīšanas padomus ģimenēm. TE! Tests Pauls Timrots turpinās iejusties nejaušā tūrista lomā, lai vērtētu tūrisma infrastruktūru ārpus Rīgas. TE! Dara Dace Grimze un Māris Olte atklās Latvijas darītājus - sava amata pratējus, cilvēkus ar vēsturisko tradīciju bagāžu, kas zina, kā to pielāgot modernajai pasaulei. Tāpat arī šajā sezonā turpināsies nu jau par Vislatvijas akciju kļuvušās raidījuma simbolikas TE! GRĀBEKĻA slēpšana Latvijas plašumos.
“TE!” veido VFS Films, Latvijas vides aizsardzības fonds, DNB pensiju plāni un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un masveidā popularizētu vietējo tūristu ceļošanu visās gada sezonās. Raidījuma sadarbības partneri ir Latvijas Pasts, Galerija Centrs, Rīgas Viļņi, žurnāls „Ir”, Rīgas Laiks, DELFI un radio SWH.

“TE!” ir LV jaunatklāšanas raidījums, kas veicina Latvijas apceļošanu visās gada sezonās un atklāj unikālas vietas, notikumus, cilvēkus, viņu stāstus un darbus. Raidījumu veido četras īsfilmas TE! Dara, TE! Tests, TE! Vietējie un TE! Pilsētā. TE! vada Pauls Timrots, Gustavs Terzens, Marta Selecka, Māra Kampernova, Māris Olte un Dace Grimze. Raidījums skatāms katru ceturtdienu LTV1 plkst. 21:15. Atkārtojumi tās pašas nedēļas sestdienās plkst. 11:00. Pēc tam arī internetā – vfs.lv.Epizodes

TE! EPIZODE 40

Māra dodas pētīt Latviešu biedrības namu, Līva vēro Latvju zīmes mūsdienu kontekstā, Māris Smiltenē izsmaržo vietējos labumus un pavasari.

TE! EPIZODE 39

Gustavs ar Martu pēta karšu veidošanas tehniku, Pauls ceļo uz Preiļiem, bet Māris noskaidro bērnu štābiņu būvēšanas pamatprincipus

TE! EPIZODE 38

Timrots testē tūrismu Cēsīs. Rīgas Māra ļaujas ziemas priekiem uz Ķīšezera ledus, Gustavs ar Martu ciemojas pie ģimenes, kas dzīvo Kurzemes tumšajos mežos.

TE! EPIZODE 37

Jaunajā rubrikā TE! Pats Līva Oliņa, pēta latviešu seksualitāti. Māra atklāj Rīgas deju grīdas, bet Dace iepazīst pērles un kroņu pērļošanu.

TE! 2015. GADA SEZONAS ATKLĀŠANA EPIZODE 36

Marta un Gustavs dodas pie Ragciema burves un iepazīst iluziju pasauli, Olte pūš milzu ziepju burbuļus Cēsīs, bet Timrots dodas inspektēt Aizputi.

TE! EPIZODE 35

Rudens sezonas finālā - Dace meklē gaismas siltumu, Māra iepazīst Lucavsalas dažādās puses, Pauls testē Murjāņus, bet Marta un Gustavs sagūsta driskātāju.

TE! EPIZODE 34

Māra izzinās Latvijas Televīzijas torņa glabātos notikumus, Olte nogaršos ozolzīļu un cigoriņu kafiju, Gustavs ar Martu Līgatnes pazemes bunkurā, bet Pauls Pāvilostā.

TE! EPIZODE 33

Gustavs un Marta Latgales pērlē Dagdā, Māra taisītās porcelāna tinteņu pastkartes, Brāļu kapu monumentālisms Māras acīm, Paula Zemgales tests Dobelē.

TE! EPIZODE 32

Dace izgatavos pastkastes, Timrots testēs Tērverti, bet Marta un Gustavs atkārtos ģeometrijas uzdevumus uz Strūves meridiāna. Rīgas sadaļā Māra pievērsīsies auto un moto sportam.

TE! EPIZODE 31

Marta un Gustavs lībiešu krastā, Māra cilpo pa Purvciema jumtiem, Pauls testē tūristu meku Turaidu, bet Dace jaunatklāj rudens ogu - pīlādzi!

TE! EPIZODE 30

Koklēšana Druvienā kopā ar Māri, Timrota tests Bauskai, kosmiskā māksla Sabiles dārzos Martas un Gustava pavadībā, kamēr Māra nonāk Gaismas pils galmā.

TE! EPIZODE 29

Muzikāli sapņi Kāla ezerā, Māras jaunākās Rīgas modes, Paula notestētie Līvāni un Daces iepazītās dālijas, par kurām var ne tikai priecāties, bet arī tās...

TE! EPIZODE 28

Jaunu grābeklīšu radīšana, klejojumi pa Mīlestības saliņu Rīgā, būšanas un nebūšanas Kandavā un Rundāles pils krāšņās pažobeles.

TE! EPIZODE 27

2014 PAVASARA SEZONAS FINĀLS. Marta ar Gustavu pie gariem Dundagā, Māra gar Mārupīti min pedāļus, Olte gatavo pinhole foto, bet Timrots Ainažos.

TE! EPIZODE 26

TE! pastmarkas izdošanas svētki, vietējo pumpuru un zāles ēšana, viesošanās Līgatnē un standp up divos slāņos.

TE! EPIZODE 25

Ogu medus, Latgales šarms, ielu muzikanti Rīgā un stalkošana Olainē.

TE! Epizode 24

Māra iepazīst Brīvības piemineklī un skata Doma vitrāžu, Māris piedzīvo Latvijas lata reinkarnāciju, Timrots pēta Rūjienu, bet Vērgales pastniekus atklāj Gustavs un Marta.

TE! Epizode 23

Melnie ķiploki pie Žordi, Rīga kinofotofonodokumentu arhīvā, vilnas velšanas māksla un filca kurpes, Sabiles tests.

TE! Epizode 22

Pa pēdām ūdensrijējam, klusā Kundziņsala, papīrs no vietējās zāles un Stalkers Saulkrastos.

TE! Epizode 21

Miera iela, Geokešings ar Oltēm, turpinājums Alūksnes inspicēšanā un pilnīgs kosmoss!

TE! JAUNĀS, PAVASARA SEZONAS PIRMIZRĀDE! Epizode 20

Porcelāna mālu meistarklase, dižkoku atklāšana, Alūksnes tūrisma kratīšana un mīlestības stāstu meklējumi Rīgā.

TE! PĒRNIE KOŠUMI

Iepriekšējo sezonu spilgtāko epizožu izvlikumus humora marinādē.

TE! Epizode 18

Latviešu danči un dzīvā dārzeņu maize Rīgā, Cilvēks-kosmoss Viļakā, Timrots Jelgavā

TE Epizode 17

Māras gastronomiskais lidojums Spilvē Suitu mantojums Alsungā Kurzemes vīndarīšana un Timrots Siguldā

TE! Epizode 16

Velosipēda elektrodvēsele Liepājā, Timrota vizīte Limbažos, purva likumi un dzērvenes.

TE! Epizode 15

Māra seko Ziemeļblāzmai, Timrota inspekcija Smiltenē, ražīgais Kaņieris un Kolkas sklandrauši.

TE! Epizode 14

Timrots neatrod vēju Liepājā, Gustava un Martas leģenda par Staburagu, Vecmīlgrāvja romantika un kleķa mājas.

TE! RUDENS SEZONA 2013! Epizode 13

Jaunā rudens TE sezona! X-alas un Kuivižu zvejnieks, Timrots Kuldīgā, Centrāltirgus un kaņepju noslēpumu atklāšanu.

TE! Epizode 12

Grandiozās pavasara sezonas noslēguma sērija.

TE! Epizode 11

Skaistkalnes kritenes un Timrots Jēkabpilī

TE! EPIZODE 10

Baltinavas pērles un kazas siera atdzimšana

TE! EPIZODE 9

Santa Bindemane zirgā un vietējie Neretā

TE! EPIZODE 8

Jauno upju atklāšana un Timrots Valmierā

TE! EPIZODE 7

Bērza sulu sīrupa vārīšanas meistarklase, Damaskas naža kalšana kopā ar John Neeman un TE! Stalkers arboristu skola Ērgļos.

TE! EPIZODE 6

Santas Bindemanes Mežaparka izklaižu piedāvājums. Izbrauciens ar bānīti un saruna ar Edgaru - sniega kurpju meistaru. TE! Stalkers mazbudžeta brīvdienas Daugavpilī.

TE! EPIZODE 5

Rīgas tūrisma priekšrocību apskats un Lucavsalas vēsture. Timrota ciemošanās Talsos un TE! Stalkera stāsts par Kalnu rašanos.

TE! Epizode 4

Itāļu pica Madonā, nēģi Salacgrīvā, saruna ar Haraldu Sīmani Lazdonas baznīcā, Krāslava un Elvisa iz-lēciens!

TE! Epizode 3

Latviešu amerikāņa Raimonda Dombrovska pasaule Vecpiebalgā. TE!Stalkers trīs paaudžu ceļojums Siguldā un sniegainās Tērvetes salūts!

TE! Epizode 2

HESa būtība un Doles salas burvība. Saruna ar pilsētas laucinieku Andri Akmentiņu. Santa Bindemane TehnoAnnas pagrabos un TE! Stalkers - Kaspara Kursiša ceļojums prom...

TE! Epizode 1

Saruna par Ziemupes būtību un salavecīša rezidences apmeklējums. Timrots dodas no Gaiziņkalna uz Rēzekni, un baltā sviesta noslēpums Rucavā.