CIEMOS EPIZODE 5 – VAIŅODE

Šajā epizodē dalībnieki veiks uzdevumus Padomju laikā rūpīgi kontrolētā zonā un meklēs Valhalu un Valteru, restaurēs Vecās Embūtes baznīcas panorāmu un dosies uz nomaļu vietu, kur slēpjas masonu simbols Iluminātu acs.
Vaiņodnieki ir pārliecināti, ka viņi raidījumā godam nes kurzemnieku vārdu, jo spēlē tikai pašu spēkiem, saprātīgi un ar godīgiem nosacījumiem, turklāt prot būt taupīgāki par citām komandām, atsakoties pat no raidījuma vadītāja Kozmena vilinošajiem pāris eiro darījumiem.
Kā viņiem veiksies pašiem savā dzimtajā pusē, vai spēs būt ātrāki un viltīgāki par pārējiem un vai godīgums ir sabiedrotais ceļā uz uzvaru, varēs redzēt jau piektajā raidījumā.
Līdz šim neviena no piecām komandām spēli nepameta, pēc šīs sērijas sāksies vēl azartiskāka sacensība, jo līdz finālam nokļūs tikai trīs komandas, kuras sacentīsies par varošākā un viedākā Latvijas novada titulu.Epizodes

CIEMOS EPIZODE 8 FINĀLS – ĒRGĻI

Spēles CIEMOS lielais fināls Ērgļos. Matemātiski uzdevumi pilsētā, teikumi no ielu nosaukumiem, teiksmas par dažādām vietām un šūpošanās Līgavas bizē, lai tiktu līdz finišam.

CIEMOS EPIZODE 7 – MĒRSRAGS

Jūra un vējš piejūras ciemā Mērsragā, reņģu vēršana kūpināšanai, Vilkatu akmens meklēšana, signāla sūtīšana no bākas - spēles CIEMOS pusfināls.

CIEMOS EPIZODE 6 – Auce

Zemgales lepnuma skaitīšana, burtu un ciparu rēbuss Auces ielās, Pokaiņu meža taku labirints un pirmā komanda, kam spēle jāpamet.

CIEMOS EPIZODE 5 – VAIŅODE

Valhalas un Valtera meklēšana Vaiņodes lidlaukā, iluminātu acs vācu barona kapos, Embūtes kultūrvēsturisko objektu bagātības iepazīšana un slēpņu meklēšana.

CIEMOS EPIZODE 4 – BALDONE

Norāžu meklēšana kādreiz tik ievērojamās Baldones sanatorijas teritorijā, ķīmiskās reakcijas radīšana, Viesītes komandas starpgadījums un lūkošanās zvaigznēs.

CIEMOS EPIZODE 3 – Viesīte

Stāsts par Viesītes rašanos un vecāko ciema ēku, Āža miesta ģērboņa atklāšana, 20.gs. laupītāja dzīvesstāsts un fināls senču pulcēšanās vietā Ormaņkalnā.

CIEMOS EPIZODE 2 – Rogovka

Latgaliešu - latviešu vārdnīcas izveide, dziedāšana latgaļu mēlē un alus kausa darināšana vietējā keramiķa apmācībā.

CIEMOS EPIZODE 1 – Alūksne

Degošās sirds meklējumi, Amatas ielejas kalcīts, pilsētas zīmogsTempļa kalns un vietējo tradicionālais ēdiens - profitroļi.