DAUGAVIEŠI – 2. sērija (bez cenzūras)

Pieredzējušie ekspedīcijas dalībnieki Daugavu, jeb Zapadnaja Dvina augštecē salīdzina gan ar Salacu, gan Gauju, gan Aivieksti. Taču pie upēm Latvijā neviens neatminas piedzīvojis naktis, kad teltīm aizsalst rāvējslēdzēji un tējas krūzēs jākaļ ledus. Notiek straujas temperatūras maiņas un ekspedīcija piedzīvo īstas “nacionālo medību īpatnības” - vietējie krievu mednieki aicina visus uz pirti. Pēriens ir tik karsts, ka nākamajā rītā visi pa galvu pa kaklu salec laivās un taisās ka tiek.
Balkrievijā, netālu no Vitebskas aktīvi norisinās HES būvniecība, tiek uzbērts aizsprosts kurā palikusi tikai neliela sprauga. Divi ekspedīcijas dalībnieki ar kajaku izbrauc cauri šiem mutuļiem un, iespējams ir pēdējie, kam tas izdevies.
Ceļotāji ir veikuši pusi ceļa un beidzot tiekas ar kuģi „Nameisis”, kas automašīnas piekabē atceļojis uz Baltkrieviju.Sērijas

DAUGAVIEŠI – 4. sērija. Fināls

Atgriezušies Latvijā, Daugavieši iepazīst Līksnas jauniešus, mācās mest cirvjus Koknesē un Pļaviņās tiekas ar „Lāčplēsi”. Lielākais izaicinājums priekšā - Baltijas jūra.

DAUGAVIEŠI – 3. sērija

Pontona tilta izjaukšana Baltkrievijā, kņazs Polockā, saruna ar atvaļinātu atomzemūdens kapteini un Eiropas Savienības robežas šķēršošana.

DAUGAVIEŠI – 2. sērija (bez cenzūras)

Strauja temperatūras maiņa, tikšanās ar krievu medniekiem, šaudīšanās Daugavas krastos un "Nameiša" iekraušana upē.

DAUGAVIEŠI – 1. sērija

Ekspedīcija aizsākas ar Daugavas iztekas meklējumiem Krievijā, kas nebūt nevedas tik raiti un jau sākumā maina ekspedīcijas gaitu.