DAUGAVIEŠI – 1. sērija

Ekspedīcija “Daugavieši” aizsākas ar Daugavas iztekas meklējumiem, kas nebūt nevedas tik raiti. Šī ir viena no tām vietām pasaulē, kuras izpētei ar internetu vien nepietiek un bibliotēkas apmeklējums pirmajā pilsētā likteņupes krastos - Andreapolē, izraisa nelielu šoku un maina ekspedīcijas gaitu. Pilsētā tiek sastapts arī novadpētnieks un vietējā muzeja izveidotājs, kuram ir savs, interesants viedoklis par vikingu klātbūtni šajos apgabalos, kā arī stāsti par Andreapoli, kas reiz bijusi Pēterburgas un Maskavas aristokrātu iecienīta vieta. Kaut arī pilsētas izskats mūsdienās par to neliecina.
Ceļš pa upi sākas ar laivām, jo izgājusī ziema ar nabadzīgo sniega kārtu aiz sevis ir atstājusi zemu ūdens līmeni Daugavā. Kuģis “Nameisis” mūs gaida Vitebskas ostā, Baltkrievijā.

Turpinājumu skatieties 4. decembrī plkst. 19:15, LTV1!Sērijas

DAUGAVIEŠI – 4. sērija. Fināls

Atgriezušies Latvijā, Daugavieši iepazīst Līksnas jauniešus, mācās mest cirvjus Koknesē un Pļaviņās tiekas ar „Lāčplēsi”. Lielākais izaicinājums priekšā - Baltijas jūra.

DAUGAVIEŠI – 3. sērija

Pontona tilta izjaukšana Baltkrievijā, kņazs Polockā, saruna ar atvaļinātu atomzemūdens kapteini un Eiropas Savienības robežas šķēršošana.

DAUGAVIEŠI – 2. sērija (bez cenzūras)

Strauja temperatūras maiņa, tikšanās ar krievu medniekiem, šaudīšanās Daugavas krastos un "Nameiša" iekraušana upē.

DAUGAVIEŠI – 1. sērija

Ekspedīcija aizsākas ar Daugavas iztekas meklējumiem Krievijā, kas nebūt nevedas tik raiti un jau sākumā maina ekspedīcijas gaitu.