Nezinu, varbūt tāpēc, ka piedzimu samērā radošā ģimenē (tēvs bija aktieris un māte bibliotekāre), bet varbūt gluži citu iemeslu dēļ, jau skolas laikā izrādījās, ka zīmēšana un tekstu rakstīšana man padodas labāk par daudz ko citu. Bet, kā jau tas parasti dzīvē notiek, kaut kādas iekšējas spītības un parastā stulbuma dēļ es muku no tā visa prom un gribēju darīt ko pavisam citu. Domādams, ka hologrāfija (telpisku, 3 dimensiju attēlu veidoša) ir kino nākotne, iestājos Latvijas Universitātē, Fizikas un matemātikas fakultātē, jo tur bija iespējams ar hologrāfiju nodarboties. Taču tur atrodoties, sapratu, ka šai vietai ar kino uzņemšanu nav nekāda sakara un ka faktiski ir notikusi liela kļūda. Ko nu? Matemātika nebija mana stiprā puse. Lai ar godu (vismaz savās acīs) izietu no radušās situācijas, piespiedu sevi to visu pabeigt un piecus gadus nomācījos gan matemātiku, gan fiziku, ko patiesībā nevienu brīdi tā arī nenožējoju. Fizmatu fakutāte iedeva pilnīgi citu skatu uz dzīvi un sapratni par daudziem procesiem dabā, ko vēlāk veiksmīgi esmu pielietojis dzīvē. Bet, kā saka paruna – ja tevi jānošauj, tad tevi nepakārs, un, ja esi radīts tekstiem un zīmēšanai, tad agri vai vēlu ar tiem tev būs jānodarbojas. Pabeidzu augstskolu tieši tajā brīdī, kad Latvija ieguva neatkarību un atvēra savas robežas visam rietumnieciskajam, t.sk. reklāmai. Izrādās, ka reklāmai es biju vajadzīgs! Tā atrada mani un vairāk nekā desmit gadus Radošā direktora amatā augu kopā līdz ar Latvijas reklāmas tirgu un dažādām aģentūrām, gan rakstot tekstus, scenārijus, gan veidot reklāmu konceptus, apmeklējot gudrus seminārus un filmējot dažādus klipus, utt. Pa starpām tiku pieaicināts arī pie radošiem blakusdarbiem, daži no kuriem ir atnesuši arī kādu veiksmi. Lūk daži:

2012. “Nominēti Grand Prix CIFFT 2012″ – “Riga – The Style Lives On”
//www.cifft.com/grandprix.html

2006. “Veicināšanas balva” par “NATO Samita Rīgā 2006″ logo. / “Furtherance Prize” for “NATO Summit in Riga 2006″ logo.
//www.apollo.lv/gallery/332368/3

2005. “Sudraba āmurs” starptautiskajā reklāmas festivālā “Golden Hammer” / “Silver Hammer” in International
Advertising Festival “Golden Hammer”, Riga, Latvia
//www.db.lv/citas-zinas/golden-hammer-galvenas-balvas-iegust-rumanijas-zviedrijas-un-cehijas-parstavji-115903
(“Reklāmas agentūra Alfa Centrs” – par veiksmīgu preses lietojumu ar pieteikumu “Medicine Chest”)

2003. “Autortiesību bezgalības balva” (Infinity Prize Of Copywrights) for song “I Wanna”
//www.akka-laa.lv/lat/autoriem2/akka_laa_kulturas_un_izglitibas_fonds/autortiesibu_bezgalibas_balva/fotogalerijas/?gal=671&photo=705

2002. “Grand Prix” – „I Wanna“ (MarieN) in International Song Contest “Eurovision”
//en.wikipedia.org/wiki/I_Wanna_(Marie_N_song)Selected work

LATVIJAS REPUBLIKAS ĀRLIETU MINISTRIJA – CEĻO DROŠI

Kampaņas mērķis ir vairot iedzīvotāju informētību par to, kā pasargāt sevi no iekļūšanas nepatīkamās situācijās atrodoties ārzemēs, un kur vērsties problēmu gadījumā.

Riga. The Style Lives On

It is a style of life. A style that lives on in modern day Riga.

Latvijas finieris

Industrial film about plywood production

Riga Story

800 years of Riga history in a 30 minute documentary film.