Raidījums TE! atgriežas ar jaunās, 5. sezonas, pirmizrādi

Kas briedis tam jānobriest! Iecienītais LV jaunatklāšanas raidījums TE! ir atpakaļ – tāds pats, tikai labāks, jo 5. sezona – tas ir briedums! No 4. septembra, TE! radošā komanda, astoņas rudens ceturtdienas LTV 1 kanālā plkst. 21:15, rādīs to, kas mūsu brīnišķīgajā zemē ir pelnījis uzmanību.

Pirmajā šī rudens TE! raidījuma epizodē Māris Olte kals un tēsīs jaunos TE! grābeklīšus Olainē un Rīgā, savukārt Māra Kampernova sildīs sirdi un tvīks romantiski noslēpumainajā Mīlestības saliņā. Pauls Timrots virinās Kurzemes šveices vārtus Kandavā, bet Marta Selecka ar Gustavu Terzenu pārmērīs zelta griezumu Rundāles pils pažobelēs.

TE! komanda apzina Latvijas vietējās vērtības, notikumus un cilvēkus kā arī veicina LV apceļošanu visās gada sezonās. Raidījumu TE! veido VFS Films sadarbībā ar Latvijas Vides aizsardzības fondu, OlainFarm un Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). TE! atbalsta LTV, Latvijas Pasts, Tūrisma attīstības valsts aģentūra, Latvijas Valsts meži, Live Riga un Volvo. Par raidījumu informē radio SWH, IR, Rīgas Viļņi, DELFI.

Sekojiet līdzi TE! komandai katru ceturtdienu plkst. 21:15, uzreiz pēc Panorāmas, ar atkārtojumiem tās pašas nedēļas sestdienās plkst. 11:00. Visas raidījuma epizodes var skatīties arī vfs.lv.
Seko TE! arī Facebook, Twitter un Instagram.Epizodes

TE! ZELTA FONDS EP8

TE! Zelta Fonda fināla epizodē Gustavs ar Martu ieklausīsies Dundagas pils garu pasaulē, Pauls baudīs Sabiles vīnus un vietējo ļaužu viesmīlību. Māra atgriezīsies latviešu...

TE! Zelta Fonds Ep7

TE! Zelta septītajā epizodē Māra meklēs Rīgas pirmsākumus kino, foto un fono arhīvos, bet Māris Olte izgaršos mūsu pašu stirpo ozolu augļu kafiju. Gustavs...

Zelta fonds Ep6

Timrots apskatīs aizlaiku godību Murjāņos, Māra pārvērtīs kādu puisi latviešu dizaina paraugā, Gustavs un Marta izstaigās Rundāles pils bēniņus un Dace ieraudzīs savu -...

TE! Zelta Fonds Ep5

Pauls nakts aizsegā atklās Kuldīgu, Daces nokļūs kaņepju valgos un pavalgos, Māra izzinās Purciema dvēseli, Gustavs ar Martu meklēs patieso saviļņojumu romantizētajā Lībiešu krastā.

TE! Zelta Fonds Ep4

Pauls dosies sportiskā ceļojumā, Māra sekos ielu muzikantu ikdienai, Gustavs un Marta iemānīs Driskātāju un iepazīs ģitāru meistaru, bet Māris izzinās klūgas.

TE! Zelta Fonds Ep 3

Gustavs ar Martu stāsta par pasta baložiem, Māra izdancina pensionārus, Pauls mērīs ziemeļnieku sirsnību Rūjienā un Māris iedzīvosies štābiņu pasaulē.

TE Zelta fonds Ep 2

Santa atklās ''izģērbtuvi'' un tās apkārtējo rajonu šarmu, Māris ar Daci pirtosies, Marta ar Gustavu kritīs karsta procesa varā un Pauls testēs sanatorijas.

TE! Zelta Fonds Ep 1

Gustavs ar Martu sajutīs laivotāju garu, Santa apzīmēs Rīgas nomaļās vietas, Māris Pāvilostā uzzinās visu par pumpuru un dzinumu svaigēšanu un Pauls inspicēs Jelgavu.

TE! NOSLĒGUMA EPIZODE 59

Martas un Gustava ceļš ved uz Smilteni, Māra apciemo Rīgas gaiļus, Dace cep lauku torti, bet Pauls sniedz zelta vērtus padomus sarunas mākslā.

TE! EPIZODE 58

Pauls pavada dienu Straupē, Marta ar Gustavu klausās Burtnieka leģendas, Māris no jūras krastā velk Latvijas sudrabu, Māra pēta Rīgas ielu nosaukumu līkločus.

TE! EPIZODE 57

Māras piedzīvojumi Piejūras dabas parkā, Marta ar Gustavu apceļo Vidzemi autobusā, Pauls viesojas Jaunpilī, bet Māris kaltē un maļ vecās labās govju mīnas.

TE! EPIZODE 56

Māris darina pūķi, Pauls testē tūrismu Mazsalacā, Māra jaunatklāj Rīgas Skolēnu pili, Gustavs ar Martu pie Iecavniekiem.

TE! EPIZODE 55

Dace pēta olu krāsošanas metodes, Pauls iešūpo tūrismu Iecavā, Māra apseko Rīgas pamestās ēkas, kurās atjaunojusies rosība, Gustavs ar Martu kāpj pazemes bunkurā.

TE! EPIZODE 54

Pauls testē Salaspili, Māra regulē satiksmi, Gustavs ar Martu Skrīveros apgūst novadpētniecību, bet Dace ar jaunajiem uzņēmējiem perina biznesa idejas.

EPIZODE 53

Dace darina putnu būrīšus, Māra izstaigā radio māju, Gustavs ar Martu dodas vilkačiem pa pēdām, Pauls apmeklē nepārbaudītas tūrisma takas Madonā.

TE! 2016. GADA SEZONAS ATKLĀŠANA EPIZODE 52

Māris jaunatklāj stikla pasauli, Gustavs ar Martu viesojas pie mūsdienu muižnieka, Māra met izaicinājumu sportiskajam garam, bet Pauls pārbauda viesmīlību Gulbenē.

TE! 2015 rudens fināls! Epizode 51

Māra iekāpj Rīgas skatlogos,Timrots dodas uz Aloju, bet iepazīst Staiceli, Māris piešķir dēļiem otro elpu, Marta ar Gustavu tiekas ar Sēliešiem.

TE! EPIZODE 50

Marta ar Gustavu sacenšas lidojošo šķīvīšu mešanā, Dacei ticis neslikts kāposts, Māra pēta dzelzceļa staciju dizainu, bet Pauls testē Ērgļus.

TE! EPIZODE 49

Māra spēlē galda spēles, Gustavs ar Martu ciemojas pie ugunsdzēsējiem Naukšēnos, Pauls inspicē Latvijas pozitīvāko pilsētu, Māris pētā vēsturi Ložmetējkalnā.

TE! EPIZODE 48

Gustavs ar Martu dodas pie vietējiem uz Kurzemes tālāko galu, Māris nodarbojas ar kūpināšanu, Māra izzina senu dzelzceļa profesiju, Pauls ciemojas Lielvārdē.

TE! EPIZODE 47

Pauls Saldū testē "Gotiņas" un infrastruktūru, Māris izdzīvo dienu laukos, Marta un Gustavs Cīravā, bet Māra koka Rīgā un Ziedoņdārzā.

TE! EPIZODE 46

Pauls testē Igaunijas pierobežu, Dace darina un šauj loku mežā. Vietējie Gustavs ar Martu dodas ceļojumā pa Lubānas ezeru, Māra iepazīst jauniešus Zolitūdē.

TE! EPIZODE 45

Marta un Gustavs tiekas ar vietējiem karaliskā kinofestivālā, Māris Latgalē bremzē vilcienus, Māra dodas uz mitoloģisko Bolderāju, bet Pauls inspicē Sv. Meinarda salu.

TE! 2015 gada rudens sezonas pirmā EPIZODE 44

Dace viesojas Raunā pie zaļā siera un ķiploku karalienēm, Marta un Gustavs gulstas uz bitēm, Māra atbrīvo Rīgu no cūkām, Pauls testē Saulkrastus.

TE! 2015. GADA PAVASARA SEZONAS NOSLEGUMA EPIZODE 43

Gustavs un Marta sūta vēstules ar pasta baložiem, Māra iepazīst senāko tirdzniecības vietu Rīgā, Pauls veido auto spēli, bet Māris pievēršas stādīšanas darbiem.

TE! EPIZODE 42

Gustavs un Marta dodas sajust un saprast, kā domā mežs, Māris iepazīst seno pinēju arodu, Pauls iegriežas Ogrē.

TE! EPIZODE 41

Tukuma smukuma tests un Paula paraugstunda auto andelē uz aklo. Tālavas taurētāja un Andrejsalas elektroniķu meistarstiķis.

TE! EPIZODE 40

Māra dodas pētīt Latviešu biedrības namu, Līva vēro Latvju zīmes mūsdienu kontekstā, Māris Smiltenē izsmaržo vietējos labumus un pavasari.

TE! EPIZODE 39

Gustavs ar Martu pēta karšu veidošanas tehniku, Pauls ceļo uz Preiļiem, bet Māris noskaidro bērnu štābiņu būvēšanas pamatprincipus

TE! EPIZODE 38

Timrots testē tūrismu Cēsīs. Rīgas Māra ļaujas ziemas priekiem uz Ķīšezera ledus, Gustavs ar Martu ciemojas pie ģimenes, kas dzīvo Kurzemes tumšajos mežos.

TE! EPIZODE 37

Jaunajā rubrikā TE! Pats Līva Oliņa, pēta latviešu seksualitāti. Māra atklāj Rīgas deju grīdas, bet Dace iepazīst pērles un kroņu pērļošanu.

TE! 2015. GADA SEZONAS ATKLĀŠANAS EPIZODE 36

Marta un Gustavs dodas pie Ragciema burves un iepazīst iluziju pasauli, Olte pūš milzu ziepju burbuļus Cēsīs, bet Timrots dodas inspektēt Aizputi.

TE! EPIZODE 35

Rudens sezonas finālā - Dace meklē gaismas siltumu, Māra iepazīst Lucavsalas dažādās puses, Pauls testē Murjāņus, bet Marta un Gustavs sagūsta driskātāju.

TE! EPIZODE 34

Māra izzinās Latvijas Televīzijas torņa glabātos notikumus, Olte nogaršos ozolzīļu un cigoriņu kafiju, Gustavs ar Martu Līgatnes pazemes bunkurā, bet Pauls Pāvilostā.

TE! EPIZODE 33

Gustavs un Marta Latgales pērlē Dagdā, Māra taisītās porcelāna tinteņu pastkartes, Brāļu kapu monumentālisms Māras acīm, Paula Zemgales tests Dobelē.

TE! EPIZODE 32

Dace izgatavos pastkastes, Timrots testēs Tērverti, bet Marta un Gustavs atkārtos ģeometrijas uzdevumus uz Strūves meridiāna. Rīgas sadaļā Māra pievērsīsies auto un moto sportam.

TE! EPIZODE 31

Marta un Gustavs lībiešu krastā, Māra cilpo pa Purvciema jumtiem, Pauls testē tūristu meku Turaidu, bet Dace jaunatklāj rudens ogu - pīlādzi!

TE! EPIZODE 30

Koklēšana Druvienā kopā ar Māri, Timrota tests Bauskai, kosmiskā māksla Sabiles dārzos Martas un Gustava pavadībā, kamēr Māra nonāk Gaismas pils galmā.

TE! EPIZODE 29

Muzikāli sapņi Kāla ezerā, Māras jaunākās Rīgas modes, Paula notestētie Līvāni un Daces iepazītās dālijas, par kurām var ne tikai priecāties, bet arī tās...

TE! EPIZODE 28

Jaunu grābeklīšu radīšana, klejojumi pa Mīlestības saliņu Rīgā, būšanas un nebūšanas Kandavā un Rundāles pils krāšņās pažobeles.

TE! EPIZODE 27

2014 PAVASARA SEZONAS FINĀLS. Marta ar Gustavu pie gariem Dundagā, Māra gar Mārupīti min pedāļus, Olte gatavo pinhole foto, bet Timrots Ainažos.

TE! EPIZODE 26

TE! pastmarkas izdošanas svētki, vietējo pumpuru un zāles ēšana, viesošanās Līgatnē un standp up divos slāņos.

TE! EPIZODE 25

Ogu medus, Latgales šarms, ielu muzikanti Rīgā un stalkošana Olainē.

TE! Epizode 24

Māra iepazīst Brīvības piemineklī un skata Doma vitrāžu, Māris piedzīvo Latvijas lata reinkarnāciju, Timrots pēta Rūjienu, bet Vērgales pastniekus atklāj Gustavs un Marta.

TE! Epizode 23

Melnie ķiploki pie Žordi, Rīga kinofotofonodokumentu arhīvā, vilnas velšanas māksla un filca kurpes, Sabiles tests.

TE! Epizode 22

Pa pēdām ūdensrijējam, klusā Kundziņsala, papīrs no vietējās zāles un Stalkers Saulkrastos.

TE! Epizode 21

Miera iela, Geokešings ar Oltēm, turpinājums Alūksnes inspicēšanā un pilnīgs kosmoss!

TE! JAUNĀS, PAVASARA SEZONAS PIRMIZRĀDE! Epizode 20

Porcelāna mālu meistarklase, dižkoku atklāšana, Alūksnes tūrisma kratīšana un mīlestības stāstu meklējumi Rīgā.

TE! PĒRNIE KOŠUMI

Iepriekšējo sezonu spilgtāko epizožu izvlikumus humora marinādē.

TE! Epizode 18

Latviešu danči un dzīvā dārzeņu maize Rīgā, Cilvēks-kosmoss Viļakā, Timrots Jelgavā

TE Epizode 17

Māras gastronomiskais lidojums Spilvē Suitu mantojums Alsungā Kurzemes vīndarīšana un Timrots Siguldā

TE! Epizode 16

Velosipēda elektrodvēsele Liepājā, Timrota vizīte Limbažos, purva likumi un dzērvenes.

TE! Epizode 15

Māra seko Ziemeļblāzmai, Timrota inspekcija Smiltenē, ražīgais Kaņieris un Kolkas sklandrauši.

TE! Epizode 14

Timrots neatrod vēju Liepājā, Gustava un Martas leģenda par Staburagu, Vecmīlgrāvja romantika un kleķa mājas.

TE! RUDENS SEZONA 2013! Epizode 13

Jaunā rudens TE sezona! X-alas un Kuivižu zvejnieks, Timrots Kuldīgā, Centrāltirgus un kaņepju noslēpumu atklāšanu.

TE! Epizode 12

Grandiozās pavasara sezonas noslēguma sērija.

TE! Epizode 11

Skaistkalnes kritenes un Timrots Jēkabpilī

TE! EPIZODE 10

Baltinavas pērles un kazas siera atdzimšana

TE! EPIZODE 9

Santa Bindemane zirgā un vietējie Neretā

TE! EPIZODE 8

Jauno upju atklāšana un Timrots Valmierā

TE! EPIZODE 7

Bērza sulu sīrupa vārīšanas meistarklase, Damaskas naža kalšana kopā ar John Neeman un TE! Stalkers arboristu skola Ērgļos.

TE! EPIZODE 6

Santas Bindemanes Mežaparka izklaižu piedāvājums. Izbrauciens ar bānīti un saruna ar Edgaru - sniega kurpju meistaru. TE! Stalkers mazbudžeta brīvdienas Daugavpilī.

TE! EPIZODE 5

Rīgas tūrisma priekšrocību apskats un Lucavsalas vēsture. Timrota ciemošanās Talsos un TE! Stalkera stāsts par Kalnu rašanos.

TE! Epizode 4

Itāļu pica Madonā, nēģi Salacgrīvā, saruna ar Haraldu Sīmani Lazdonas baznīcā, Krāslava un Elvisa iz-lēciens!

TE! Epizode 3

Latviešu amerikāņa Raimonda Dombrovska pasaule Vecpiebalgā. TE!Stalkers trīs paaudžu ceļojums Siguldā un sniegainās Tērvetes salūts!

TE! Epizode 2

HESa būtība un Doles salas burvība. Saruna ar pilsētas laucinieku Andri Akmentiņu. Santa Bindemane TehnoAnnas pagrabos un TE! Stalkers - Kaspara Kursiša ceļojums prom...

TE! Epizode 1

Saruna par Ziemupes būtību un salavecīša rezidences apmeklējums. Timrots dodas no Gaiziņkalna uz Rēzekni, un baltā sviesta noslēpums Rucavā.