Zaļgalvis ep1

Pirmajā «Zaļgalvja» sērijā filmēšanas grupa devās uz mākslinieku grupas izstādi «Savvaļa», kas ierīkota lauku teritorijā, divu stundu brauciena attālumā no galvaspilsētas. Izbrienot «Savvaļas» takas kopā ar mākslinieku Andri Eglīti, raidījuma vadītājs Varde jautā – vai daba nav pašpietiekama? Kāpēc mežā, purvā un pļavās vajag mākslu?
Izstāde iekārtota ap Eglīša darbnīcu, kur tapušas gan slavenās lielformāta gleznas «Zemes darbi» – izmantojot zemes pigmentus no piemājas karjera –, gan sievas, mākslinieces Katrīnas Neiburgas videodarbs «Mazsālīti garie gurķi» ar iegremdēšanos purva rāvā. Vai viņa un citu mākslinieku «Savvaļas» darbi sairs? Kādēļ Eglīti pievelk dabīgas un nedabīgas konstrukcijas, gleznas, un nu jau pat izstāde dūksnājā?Epizodes

Zaļgalvis ep3

Zane skrēja darbos, līdz viņai diagnosticēja slimību. Pēc tam apceļoja pasauli, piepildīja sapni par pingvīniem un Antarktīdu. Pārcēlās no galvaspilsētas uz laukiem, lai būtu...

Zaļgalvis ep2

Trīs draugi regulāri ved cilvēkus purvā, lai ielūkotos pagātnē. Vienā no ekspedīcijām - uz Cenas tīreli - atraktīvajam zinātnieku trio piebiedrosies Rvīns Varde.

Zaļgalvis ep1

Izbrienot «Savvaļas» takas kopā ar mākslinieku Andri Eglīti, raidījuma vadītājs Varde jautā – vai daba nav pašpietiekama? Kāpēc mežā, purvā un pļavās vajag mākslu?